Üritused

   Võistlusgraafik ei ole lõplik, sinna võib aeg-ajalt lisanduda juurde uusi üritusi ja mõni üritus võib ära jääda.

 

 

     
    Jaanuar  
    ÜRITUS  
       
K 1  Maja suletud  - HEAD UUT AASTAT  
N 2    
R 3    
L 4    
P 5 BC Kalev/Cramo vs Zielona Gora  (VTB)Korvpallimäng kell 17.00
E 6    
T 7 BC Kalev/Cramo vs Valmiera Glass Via Korvpallimäng kell 19.00
K 8 Euroopa Karikaetapp Yonex Estonian International  Sulgpall - ettevalmistus, maja suletud
N 9 Euroopa Karikaetapp Yonex Estonian International  Maja suletud treeninguteks
R 10 Euroopa Karikaetapp Yonex Estonian International  Maja suletud treeninguteks
L 11 Euroopa Karikaetapp Yonex Estonian International  Maja suletud treeninguteks
P 12 Euroopa Karikaetapp Yonex Estonian International  Maja suletud treeninguteks
E 13    
T 14 BC Kalev/Cramo vs BK Ventspils Korvpallimäng kell 19.00
K 15 BC Kalev/Cramo vs Latvijas Universitates Korvpallimäng kell 19.00
N 16    
R 17    
L 18 VK Janika Talveturniir Maja suletud treeninguteks
P 19 VK Janika Talveturniir Maja suletud treeninguteks
E 20 BC Kalev/Cramo vs Avtodor (VTB)Korvpallimäng kell 19.00
T 21    
K 22    
N 23    
R 24 Mall Kalve Memorial Cup Ettevalmistus - Maja suletud 
L 25 Mall Kalve Memorial Cup Maja suletud treeninguteks
P 26 Mall Kalve Memorial Cup Maja suletud treeninguteks
E 27 HC Tallinn - Põlva Serviti  EMV Käsipallimäng kell 19:00
T 28 BC Kalev/Cramo vs BK Liepaja Korvpallimäng kell 19.00
K 29  BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool Korvpallimäng kell 19.00
N 30 Sulgpalli Eesti MV Maja suletud treeninguteks
R 31 Sulgpalli Eesti MV Maja suletud treeninguteks
       

 

    Veebruar  
    ÜRITUS  
       
L 1 Sulgpalli Eesti MV Maja suletud treeninguteks
P 2 Sulgpalli Eesti MV Maja suletud treeninguteks
E 3    
T 4    
K 5    
N 6 BC Kalev/Cramo vs Avis UTILITAS Rapla Korvpallimäng kell 19.00
R 7 Judo võistlused maja suletud treeninguteks - ettevalmistus
L 8 Judo võistlused Maja suletud treeninguteks
P 9 Judo võistlused Maja suletud treeninguteks
E 10    
T 11    
K 12    
N 13    
R 14 Talve Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
L 15 Talve Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
P 16 Talve Noorus Cup Maja suletud treeninguteks
E 17    
T 18 HC Tallinn - Viljandi HC  EMV Käsipallimäng kell 19
K 19    
N 20    
R 21 Eesti MV poksis Maja suletud treeninguteks
L 22 Eesti MV poksis Maja suletud treeninguteks
P 23 Eesti MV poksis Maja suletud treeninguteks
E 24    
T 25    
K 26 BC Kalev/Cramo vs Rakvere Korvpallimäng kell 19.00
N 27    
R 28    
L 29    
       

 

     

 

 

    Märts  
    ÜRITUS  
       
P 1    
E 2 HC Tallinn - SK Tapa EMV Käsipallimäng  kell 19:00
T 3    
K 4    
N 5    
R 6    
L 7 Karate Maja suletud treeninguteks
P 8 Karate Maja suletud treeninguteks
E 9    
T 10    
K 11    
N 12 BC Kalev/Cramo vs Kuban (VTB)Korvpallimäng kell 19.00
R 13 Elegance cup Maja suletud treeninguteks
L 14 Elegance cup Maja suletud treeninguteks
P 15 Elegance cup Maja suletud treeninguteks
E 16    
T 17 BC Kalev/Cramo vs Jurmala Betsafe Korvpallimäng kell 19.00
K 18    
N 19    
R 20 BC Kalev/Cramo vs Riia VEF Korvpallimäng kell 19.00
L 21 Diplomat cup Maja suletud treeninguteks
P 22 BC Kalev/Cramo vs Parma (VTB)Korvpallimäng kell 19.00
E 23    
T 24    
T 24    
K 25    
N 26    
R 27 HC Tallinn - Aruküla/Audentes EMV  Käsipallimäng kell 19:00
L 28 Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises  Maja suletud treeninguteks
P 29 BC Kalev/Cramo vs Nizhni Novgorod (VTB)Korvpallimäng kell 19.00
E 30    
T 31    
       
NB Võistlused tabelis 05.01.2020 kuupäeva seisuga. Plaan võib aja jooksul muutuda

 

Meie kontaktid

Juhkentali 12, Tallinn 10132
Tel. 6446695
neemo@tsh.ee