Tunniplaan

 


Esmaspäev

 

esmaspäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            Audentes
15.00         Nõmme  Audentes
16.00       Meduus Nõmme  Nõmme
17.00     Meduus Meduus Audentes  Nord
18.00     Aqua Fortuna Audentes  Meduus
19.00     Nord Aqua Veespoort  Veespoort
20.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika      Agua
21.00            

 

 

Teisipäev

 

teisipäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00          HJK  HJK
09.00            
10.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00            
14.00       Meduus Meduus  
15.00       Meduus Meduus  Audentes
16.00     Pringel Meduus Meduus  Agua
17.00     Pringel Nord  Agua  Meduus
18.00     Pringel Nord Meduus  Meduus
19.00     Agua Agua Meduus  Meduus
20.00         Nord   Nord
21.00            

 

 

Kolmapäev

 

kolmapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00          HJK  HJK
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            Audentes
15.00     Nord   Nõmme  Audentes
16.00     Nord  Meduus Nõmme  Nõmme
17.00     Nord  Meduus Meduus  Audentes
18.00     Nord  Fortuna Audentes  Meduus
19.00     Ujum,ekoos   Fortuna Veesport  Veesport
20.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika   Agua    
21.00            

 

 

Neljapäev

 

neljapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00          HJK  HJK
09.00            
10.00 Aeroobika Aeroobika Aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00            EVPIS
14.00         Meduus Meduus
15.00         Meduus Meduus
16.00     Pringel Nõmme Meduus Meduus
17.00     Pringel Agua Agua Meduus
18.00     Pringel Agua Meduus Meduus
19.00     Agua Agua Meduus Meduus
20.00         Nord Nord
21.00            

 

 

Reede

 

reede 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00          HJK  HJK
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00         Nõmme Audentes
16.00     Meduus Nõmme Nõmme Veesport
17.00     Meduus Meduus Nord Audentes
18.00     Veesport Audentes Nord Meduus
19.00     Veesport   Nord Agua
20.00           Agua
21.00            

 

 

Laupäev

 

laupäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00 21cc 21cc 21cc 21cc 21cc 21cc
08.00 21cc 21cc 21cc 21cc 21cc 21cc
09.00     Pringel   Nord  
10.00     Pringel Pirira aerut Nord Aqua
11.00     Agua Pirira aerut Nord  
12.00     Agua Agua Nord  
13.00     Garant Garant Nord  
14.00         Nord  
15.00      Edu-do  Agua  Agua Fortuna
16.00          Edudo  Edu-do
17.00            Edu-do
18.00            
19.00            
20.00            
21.00            

 

Pühapäev

 

 

pühapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
09.00            
10.00            
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00         Edudo Edu-do
16.00           Edu-do
17.00           Edu-do
18.00           Veesport
19.00           Veesport
20.00           Veesport
21.00            

 

 



Vesiaeroobika 10x ja kuupiletitega tuleb registreeruda ujula kassas 15 min. enne algust, edasi müüakse üksikpileteid. Eelregistreerimist tundidsse ei toimu.
VESIAEROOBIKA TUNNID: E ja K 20.00; T ja N 10.00  

  VÄIKE BASSEIN

17.00-19.00 


17.00-20.00
 

K

N

R

17.00-20.00

17.00-20.00 

17.00-19.00

L

10.00-15.00  

 
Ujula avatakse igal kuu esimesel reedel kell 09.00.  
 

Meie kontaktid
Ehitajate tee 109A/2,
13517 Tallinn
Tel: 6813620
Fax: 6813621
oismaeujula@tsh.ee